info
عکس ایستگاه اتوبوس خانه سازی 2
category

ایستگاه اتوبوس خانه سازی 2 محله خانه سازی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خانه سازی 2

ایستگاه اتوبوس خانه سازی 2 (ایستگاه اتوبوس) در محله خانه سازی اراک و خیابان یادگار امام واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله خانه سازی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج ارغوان، پیرایش آریایی، دبیرستان پسرانه دوره اول نمونه شهید فهمیده، کافه مشاهیر و مهمانسرای شماره 2 پتروشیمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خانه سازی 2 اراک

ایستگاه اتوبوس خانه سازی 2 اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله خانه سازی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در دانشگاه، بلوار سیدالشهدا، یادگار امام، بین پورمحمودی و احمدی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خانه سازی 2 اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس دوستان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس خانه سازی 2 اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خانه سازی 2 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سقاخانه
  بلوار قدس، کیانزاد
 • ایستگاه اتوبوس آب کوثر
  بلوار قدس، نوید، بین شقایق و رز
 • ایستگاه اتوبوس قرنی
  بلوار سیدالشهدا
 • ایستگاه اتوبوس نان ماشینی
  بلوار سیدالشهدا، آیت الله سعیدی، بین فخار و 17 شهریور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خانه سازی 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خانه سازی 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خانه سازی 2 ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، دانشگاه، بلوار سیدالشهدا، یادگار امام، بین پورمحمودی و احمدی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo