info
عکس بانک مرکزی
category

بانک مرکزی (اصفهان)

درباره‌ی بانک مرکزی

بانک مرکزی (بانک) در اصفهان و خیابان 22بهمن، مجموعه اداری 22 بهمن واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند گیملند (سرزمین بازی)، موزه دفاع مقدس و مجتمع مسکونی و تجاری کوثر و همچنین سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان، پارک بادی باغ غدیر، یادمان شهدا گمنام دفاع مقدس، آتلیه فیلم آرا و گروه مشاورین املاک آینده قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک مرکزی اصفهان

یکی از بانک‌های شهر اصفهان بانک مرکزی اصفهان است که در محله رکن الدوله، قرار دارد. یکی از بانک‌های خوب محله رکن الدوله، بانک مرکزی اصفهان است. در محدوده این بانک، بانک‌های دیگری هم هستند که از بین آن‌ها می‌توان به بانک ملت، بانک ملی شعبه غدیر و خودپردازبانک شهر اشاره کرد. شما می‌توانید از خدمات خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک مرکزی اصفهان برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی به شما کمک می‌کنند که راحت‌تر به این بانک بروید. ایستگاه اتوبوسی که در نزدیکی بانک مرکزی اصفهان قرار دارد، ایستگاه اتوبوس مجتمع مرواريد است.

شما می‌توانید با کمک اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. البته اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. مواردی چون آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که نشان در اختیار شما می‌گذارد. اگر برای انجام کاری به بانک مرکزی اصفهان مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

ما در ادامه، برای راحتی شما اطلاعات دقیق بانک مرکزی اصفهان را قرار داده‌ایم. همچنین سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را در ادامه می‌بینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک مرکزی واقع شده‌اند:

 • بانک ملت
  22بهمن، مجموعه اداری 22 بهمن
 • بانک ملی شعبه غدیر
  22بهمن، مجموعه اداری 22 بهمن
 • خودپردازبانک شهر
  (5.0)
  صیاد شیرازی، احسان
 • بانک سپه
  (5.0)
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، مجموعه اداری 22 بهمن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط k@srA_1990 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک مرکزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک مرکزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک مرکزی ندارد.
  neshan logo