info
عکس ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني
category

ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان هشت بهشت شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری هشت بهشت و همچنین کافه ملودی، اسنک رویال، شرکت مهندسین مشاور بهاب سد، خانم دکتر نوشین جهرمی زاده - زنان و زایمان و کتابفروشی آریا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني است که در قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس هشت بهشت شرقی، بین مرتضوی و بهشتی می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس بزرگمهر واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، هشت بهشت شرقی، بین مرتضوی و بهشتی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo