info
عکس دفتر مرکزی رهاپاپیروس های کلین
category

دفتر مرکزی رهاپاپیروس های کلین محله مهران، تهران

درباره‌ی دفتر مرکزی رهاپاپیروس های کلین

دفتر مرکزی رهاپاپیروس های کلین (شرکت خصوصی) در محله مهران تهران و خیابان خواجه عبدالله انصاری واقع شده است. این شرکت یکی از سی و نه شرکت خصوصی در محله مهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان رسالت و زغال و همچنین برگر هاکوپیان، سونوگرافی دکتر صدری، کباب سرای آیدا، دفتر اسناد رسمی و خدمات الکترونیک قضایی تلخابلو - کد 93301021 و شرکت پخش عقاب قرار گرفته است.
سایر شرکت‌های که در محدوده دفتر مرکزی رهاپاپیروس های کلین واقع شده‌اند:

 • شرکت پار سینوحه
  مجتبایی، کبک، پاکروان
 • شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان
  بزرگراه شهید حقانی، کاویان غربی، نیلگون، پروانه
 • شرکت فولاد کبیر (سهامی خاص)
  سهروردی شمالی، نرسیده به قندی
 • گروه معماری لامزیا
  سهروردی شمالی
 • شرکت نرم افزاری پروشا
  بزرگراه شهید همت، علایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رحیم (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر مرکزی رهاپاپیروس های کلین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر مرکزی رهاپاپیروس های کلین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر مرکزی رهاپاپیروس های کلین ندارد.
  neshan logo