عکس ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (محله پونک، تهران)

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت

موقعیت ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی در محله پونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک تهران و بزرگراه شهید همت واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و نه ایستگاه اتوبوس در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین عجایب و مرکز خرید تیراژه و همچنین آتوتک آپشن، جگرسرای خندان، نمایندگی بهمن موتور فرزام صولتی کد ۱۰۶۷، کارواش الماس و داروخانه نورا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی

ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی را می‌توانید در شهر تهران، محله پونک بزرگراه شهید همت پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید همت بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس سعید قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اشرفی اصفهانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  بزرگراه ستاری، مخبری، سردار جنگل، بین صدرا و کوثر
 • ایستگاه اتوبوس سردار جنگل
  بزرگراه شهید همت
 • ایستگاه اتوبوس گل تپه
  بزرگراه ستاری، مخبری، سردار جنگل
 • ایستگاه اتوبوس بوستان شمالی
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بلوار میرزا بابایی
 • ایستگاه اتوبوس بوستان جنوبی
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بلوار میرزا بابایی، بین عدل و خط ویژه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی ندارد.
  neshan logo