info
عکس ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی
category

ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی محله پونک جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک جنوبی تهران و بزرگراه شهید همت واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله پونک جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین عجایب و مرکز خرید تیراژه و همچنین کارواش الماس، جگرسرای خندان، آتوتک آپشن، نمایندگی بهمن موتور فرزام صولتی کد ۱۰۶۷ و نشریه رزم آور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی تهران

ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله پونک جنوبی پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید همت بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس مرکز قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت
ثبت نظر و تصویر
neshan logo