info
عکس ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني
category

ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني محله رکن الدوله غربی، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني (ایستگاه اتوبوس) در محله رکن الدوله غربی اصفهان و خیابان هشت بهشت شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله رکن الدوله غربی اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری هشت بهشت و همچنین اسنک رویال، شرکت مهندسین مشاور بهاب سد، کتابفروشی آریا، رستوران آب و نان و تشریفات عروسی و خدمات مجالس تک رز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني

ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني را می‌توانید در شهر اصفهان، پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس هشت بهشت شرقی، بین شهید حسین معینی و قدرت الله صالحی است. ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی سرویس بزرگمهر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، هشت بهشت شرقی، بین شهید حسین معینی و قدرت الله صالحی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo