info
عکس (شهرقدس- پایانه فرهنگیان)
category

(شهرقدس- پایانه فرهنگیان) محله حسینی، تهران

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی (شهرقدس- پایانه فرهنگیان)

(شهرقدس- پایانه فرهنگیان) (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله حسینی تهران و خیابان بوستان سوم واقع شده است. این پایانه یکی از شانزده پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله حسینی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع آفتاب و همچنین هنرستان فنی و حرفه ای نمونه دولتی دخترانه حضرت مریم، چهاردانگه- پایانه فرهنگیان، ناحیه مسلم ابن عقیل سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ، پایگاه اورژانس و مجموعه ورزشی الزهرا 15 قرار گرفته است.
سایر پایانه‌های که در محدوده (شهرقدس- پایانه فرهنگیان) واقع شده‌اند:

 • (شهران- پایانه فرهنگیان)
  مدائن، بین زنبق و شهيد امیدواری
 • (اسلامشهر- پایانه فرهنگیان)
  مدائن، شهيد امیدواری، بوستان سوم
 • (شهر زیبا- پایانه فرهنگیان)
  مدائن، بین زنبق و شهيد امیدواری
 • (شمشیری- پایانه فرهنگیان)
  مدائن، شهيد امیدواری، بوستان سوم
 • (تهرانسر- پایانه فرهنگیان)
  مدائن، شهيد امیدواری، بوستان سوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Ya shahid (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی (شهرقدس- پایانه فرهنگیان) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد (شهرقدس- پایانه فرهنگیان) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه (شهرقدس- پایانه فرهنگیان) ندارد.
  neshan logo