info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت محله باغ گندم، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ گندم یزد و خیابان سید گلسرخ واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله باغ گندم یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه امامزاده جعفر(ع) و بازار مسگرها و همچنین اقامتگاه بومگردی طارونه، پمپ بنزین سید گل سرخ، حسینیه بزرگ بعثت، هتل سنتی چهارسوق و مسجد شاه طهماسب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت یزد، شهر یزد، محله باغ گندم است. آدرس این ایستگاه اتوبوس سید گلسرخ، بین گلسرخ 4 و 6 است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 14 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت ندارد.
location استان یزد، یزد، سید گلسرخ، بین گلسرخ 4 و 6
ثبت نظر و تصویر
neshan logo