عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهدا
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهدا (محله بهارستان - هجرت، شیراز)

ایستگاه اتوبوس
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، زیر گذر زند

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان شهدا در محله بهارستان - هجرت شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان شهدا (ایستگاه اتوبوس) در محله بهارستان - هجرت شیراز و زیرگذر زند واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله بهارستان - هجرت شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند ارگ کریم خان زند، موزه پارس (باغ نظر) و پاساژ کازرونی ها و همچنین هتل پارک شیراز، بستنی شکرریز، رستوران دوسی، کافه ارگ و دادگستری کل استان فارس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو زندیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهدا

ایستگاه اتوبوس میدان شهدا در شهر شیراز، محله بهارستان - هجرت و زیرگذر زند قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در زیر گذر زند واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان شهدا عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو زندیه است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ارگ قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، زیر گذر زند


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهدا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آریا
  ساحلی شرقی، خیابان حر، بین کوچه 2 حر و حر5
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  میدان شهدا میدان شهدا حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهدا ندارد.
  neshan logo