info
عکس ایستگاه اتوبوس بازار گل و گياه
category

ایستگاه اتوبوس بازار گل و گياه اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بازار گل و گياه

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس بازار گل و گياه (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان نیرو واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مرکزی گل و گیاه شهرداری اصفهان (همدانیان) و همچنین پمپ بنزین همدانیان، تالار شاهین، فدک، نانوایی نیرو و آژانس هشت بهشت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بازار گل و گياه اصفهان

ایستگاه اتوبوس بازار گل و گياه اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس نیرو، بین باهنر و گلها می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بازار گل و گياه اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی تلفنی هدیه را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بازار گل و گياه اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بازار گل و گياه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بازار گل و گياه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بازار گل و گياه ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، نیرو، بین باهنر و گلها
ثبت نظر و تصویر
neshan logo