info
عکس ایستگاه اتوبوس اول مطهری
category

ایستگاه اتوبوس اول مطهری محله کوی اتحاد، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اول مطهری

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس اول مطهری (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی اتحاد کرج و بلوار مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله کوی اتحاد کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی سرپوشیده ستاره درخشان، موزه خصوصی و تخصصی تمبر یکتا و مرکز تجاری گلستان و همچنین هایپر می، افق وب سایت، آقای فرش شعبه گوهردشت، آی‌دیجی و فودکورت نعنا (نیکامال) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اول مطهری کرج

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرج، ایستگاه اتوبوس اول مطهری کرج است که در محله کوی اتحاد قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار مطهری، بین فلکه اول گوهردشت و فروردین بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس اول مطهری کرج عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف کرج دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی بهنام واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس اول مطهری کرج و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اول مطهری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اول مطهری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اول مطهری ندارد.
location استان البرز، کرج، بلوار مطهری، بین فلکه اول گوهردشت و فروردین
ثبت نظر و تصویر
neshan logo