info
عکس ایستگاه اتوبوس دهکده المپیک
category

ایستگاه اتوبوس دهکده المپیک (تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دهکده المپیک

موقعیت ایستگاه اتوبوس دهکده المپیک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس دهکده المپیک (ایستگاه اتوبوس) در تهران و خیابان خرازی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نیکان غرب تهران و موزه دانشگاه علامه طباطبائی و همچنین پایگاه تجمیعی دانشگاه علامه طباطبائی، پارک ساحل، پیتزا هات، ایستگاه آتش نشانی شماره 100 و میدان دهکده المپیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دهکده المپیک

ایستگاه اتوبوس دهکده المپیک در شهر تهران، محله دهکده المپیک و خیابان خرازی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در خرازی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس دهکده المپیک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دهکده المپیک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دهکده المپیک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، بلوار شهرکرد، گلبانگ، بین گلشاد یکم و زیبادشت
 • ایستگاه اتوبوس زیبادشت بالا
  دهکده المپیک، نرسیده به بیست و پنجم
 • ایستگاه اتوبوس لادن یکم
  زیبادشت، بین لادن یکم و لادن دوم
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه ارم
  دهکده المپیک، زیبادشت، بین مرودشت و میدان لاله
 • ایستگاه اتوبوس املاک پارسه
  دهکده المپیک، تفرشی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دهکده المپیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دهکده المپیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دهکده المپیک ندارد.
  neshan logo