info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه دیهیم
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه دیهیم محله فدک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه دیهیم

ایستگاه اتوبوس مدرسه دیهیم (ایستگاه اتوبوس) در محله فدک تهران و خیابان طالبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله فدک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سرای محله لشگر شرقی و همچنین طباخی ترنج، تنظیم موتور عباس، سرای محله تسلیحات، فروشگاه ایران یدک و مدرسه فوتبال آندرانیک تیموریان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو فدک، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه دیهیم تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه دیهیم تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله فدک قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس مدنی، طالبی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه دیهیم تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو فدک است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس کوجه به کوچه قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه دیهیم تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه دیهیم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شیر مرد
  بلوار شهید ثانی، بین هشتاد و ششم و سهیلیان
 • ایستگاه اتوبوس سبلان
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس درختی
  گلشن دوست، سلیمی افضل، واشقانی، بین محضر و زینعلی تجریشی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه دیهیم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه دیهیم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه دیهیم ندارد.
  neshan logo