info
عکس داروخانه
category

داروخانه محله جمالزاده، تهران

درباره‌ی داروخانه

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

داروخانه (داروخانه) در محله جمالزاده تهران و خیابان ایران واقع شده است. این مکان یکی از شش داروخانه در محله جمالزاده تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و پاساژ مهستان و همچنین هتل پاسارگاد تهران، کلینیک توانبخشی و توانمندسازی عصبی توانش، کافه کوخ، کاردرمانی توانش و مجموعه حقوقی صدای وکیل قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو میدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه تهران

آدرس داروخانه تهران، شهر تهران، محله جمالزاده است. اگر آدرس دقیق این داروخانه را بخواهید، استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، جمالزاده، ایران است.

داروخانه تهران یکی از داروخانه‌های خوبی است که در محله جمالزاده است. از درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های محدوده این داروخانه می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، موسسه پرستاری طپش و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر اشاره کرد. داروخانه حسینی و داروخانه دکتر آخوند زاده داروخانه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند. این داروخانه جزو داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه تهران برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید، می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس کارگر در نزدیکی داروخانه تهران قرار دارد. اگر می‌خواهید با مترو به این داروخانه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو میدان حر پیاده شوید.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را انتخاب کنید. نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، ما اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه تهران را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حسینی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 14 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 14 تیر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه ندارد.
location استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، جمالزاده، ایران
ثبت نظر و تصویر
neshan logo