عکس داروخانه
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه (محله جمالزاده، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کارگر جنوبی، کاج، جمالزاده، ایران

موقعیت داروخانه در محله جمالزاده تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

داروخانه (داروخانه) در محله جمالزاده تهران و خیابان ایران واقع شده است. این مکان یکی از هفت داروخانه در محله جمالزاده تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و پاساژ مهستان و همچنین کلینیک توانبخشی و توانمندسازی عصبی توانش، کافه کوخ، کاردرمانی توانش، مجموعه حقوقی صدای وکیل و دیپلمات قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو ميدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کارگر جنوبی، کاج، جمالزاده، ایران


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر عنابی
  بلوار کشاورز، بین گلریز و کارگر
 • داروخانه حسینی
  کارگر شمالی، بین مهر و رشیدی نسب
 • داروخانه دکتر آخوند زاده
  کارگر جنوبی، سعیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حسینی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه ندارد.
  neshan logo