عکس ایستگاه اتوبوس گلفروشی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس گلفروشی (محله کوی اتحاد، کرج)

ایستگاه اتوبوس
استان البرز کرج استان البرز، کرج، بلوار ماهان شرقی، ارغوان، مهر

موقعیت ایستگاه اتوبوس گلفروشی در محله کوی اتحاد کرج را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس گلفروشی (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی اتحاد کرج و بلوار ماهان شرقی، ارغوان، مهر واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کوی اتحاد کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ماکت روستای کندوان و همچنین تالار پذیرایی لوتوس، کافه گارنیش، زمین بازی پارک لوتوس، فیزیوتراپی مسیرحرکت و پارک لوتوس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلفروشی

ایستگاه اتوبوس گلفروشی یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرج است که در محله کوی اتحاد بلوار ماهان شرقی، ارغوان، مهر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار ماهان شرقی، ارغوان، مهر است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس گلفروشی عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف کرج بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس سرو قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس گلفروشی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان البرز، کرج، بلوار ماهان شرقی، ارغوان، مهر


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلفروشی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرجی
 • ایستگاه اتوبوس قبرستان
  بلوار مطهری، سرو، حافظ، بین گلزار شهدای حاجی آباد و بهار
 • ایستگاه اتوبوس مبدا
  بلوار مطهری، سرو، حافظ، بین گلزار شهدای حاجی آباد و بهار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلفروشی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلفروشی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلفروشی ندارد.
  neshan logo