info
عکس ایستگاه اتوبوس گلفروشی
category

ایستگاه اتوبوس گلفروشی محله کوی اتحاد، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلفروشی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس گلفروشی (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی اتحاد کرج و بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله کوی اتحاد کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند ماکت روستای کندوان و بازار روز ماهان و همچنین تالار پذیرایی لوتوس، کافه گارنیش، زمین بازی پارک لوتوس، پارک لوتوس و فیزیوتراپی مسیرحرکت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلفروشی کرج

ایستگاه اتوبوس گلفروشی کرج یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرج است که در محله کوی اتحاد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار جمهوری اسلامی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس گلفروشی کرج عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف کرج بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس سرو قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس گلفروشی کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس گلفروشی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلفروشی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلفروشی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلفروشی ندارد.
location استان البرز، کرج، بلوار جمهوری اسلامی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo