عکس ایستگاه اتوبوس محله مارچين
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس محله مارچين (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، امام خمینی، بین شهدای بابوکان و میلاد

موقعیت ایستگاه اتوبوس محله مارچين اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس محله مارچين (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان کنارگذر امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کولر ماشین همافران، ارزیابی تخصصی خسارت اتومبیل بیمه دانا، داروخانه دامپزشکی مزرعه، رستوران ریمون و فروشگاه البرز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس محله مارچين

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس محله مارچين است که در خیابان کنارگذر امام خمینی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در امام خمینی، بین شهدای بابوکان و میلاد واقع شده است. ایستگاه اتوبوس محله مارچين محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو قدس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی جام راستین را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، امام خمینی، بین شهدای بابوکان و میلاد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده محله مارچين واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهيد اعتصامي
  امام رضا، بعد از کاتب اصفهانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس محله مارچين اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس محله مارچين در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس محله مارچين ندارد.
  neshan logo