info
عکس خواروبار فروشی
category

خواروبار فروشی (محله شهرک مهرآباد، مشهد)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خواروبار فروشی

خواروبار فروشی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله شهرک مهرآباد مشهد و خیابان مهرآباد واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و نه سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله شهرک مهرآباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه زنجیره ای شهرما شعبه مهرآباد، داروخانه شبانه روزی دکتر حسین زاده، پایگاه مرکز بهداشت حضرت خدیجه (مهرآباد)، مطب دکتر شاه عالمی و کافی نت ضریح آفتاب قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده خواروبار فروشی واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت انصاری
  بزرگراه شهید بابانظر، بابانظر 64، بین شهید آرمون و نوروزی
 • سوپر مارکت
  بلوار شهید عباسپور، بلوار شهدای تاکسیرانی، بین شهدای تاکسیرانی 5 و 7
 • سوپر علمدار
  بلوار شهید اسماعیل پور، اسماعیل پور 20
 • هایپرمارکت
  بلوار شهید اسماعیل پور، بلوار شهید عزیزی، ابتدای بلوار شهید عزیزی
 • سوپرمارکت پهلوان
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، شهید کارگر راضی 1، وطن دوست، بین وطن دوست 2 و 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Ramtin (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 02 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خواروبار فروشی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 02 شهریور ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خواروبار فروشی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خواروبار فروشی ندارد.
  neshan logo