عکس فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه
مشاهده در نقشه نشان
category

فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه (محله ایرانشهر، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، بین رفعت جاه و ایرانشهر

موقعیت فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه در محله ایرانشهر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

از این مکان خرید کن و ۲ درصد از پولِ‌تو پس بگیر!

پیشنهاد از

فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله ایرانشهر تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این فروشگاه یکی از ده فروشگاه زنجیره‌ای در محله ایرانشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دیزنی لند علاالدین، بیمارستان دادگستری، خانه ابتهاج و مرکز تجارت جهانی فردوسی و همچنین کافه حياط شماره ٦٥، داروخانه شبانه روزی رامین، پمپ بنزین میدان فردوسی، هتل تهران درسا و فروشگاه فال نیک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو فردوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


درباره فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه

برای رفتن به فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه باید به شهر تهران، محله ایرانشهر و خیابان انقلاب اسلامی بروید. فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه یکی از فروشگاه‌های خوب محله ایرانشهر به شمار می‌رود. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند چرم سهند، جانبو و فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه در محدوده این فروشگاه قرار دارند.


چطور به فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس نفت قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه نیز ایستگاه مترو سعدی است. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم به فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، بین رفعت جاه و ایرانشهر


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه واقع شده‌اند:

 • چرم سهند
  سعدی شمالی، بخارا، هاشمی
 • جانبو
  انقلاب اسلامی، حیدری
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه
  فردوسی، انقلاب اسلامی، ایرانشهر، بین طالقانی و ظهیرالاسلام
 • فروشگاه یاران دربان چالیش
  انقلاب اسلامی، رامسر، بین محمدپور و بهبهان
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  انقلاب اسلامی، بین شکوه و رامسر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه ندارد.
  neshan logo