عکس ایستگاه اتوبوس میدان خراسان
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان خراسان (محله قیام، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، خاوران، 17 شهریور، بین بهرامی و جعفری

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان خراسان در محله قیام تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان خراسان (ایستگاه اتوبوس) در محله قیام تهران و خیابان 17 شهریور واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله قیام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری خراسان و همچنین بدلیجات بهاره، حسینیه امام خمینی ره، میدان خراسان، بیمه آتیه سازان حافظ (بیمه تکمیلی) و درمانگاه خاتم الانبیا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان خراسان

ایستگاه اتوبوس میدان خراسان در شهر تهران، محله قیام و خیابان 17 شهریور قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در خاوران، 17 شهریور، بین بهرامی و جعفری قرار دارد. ایستگاه اتوبوس میدان خراسان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو میدان قیام در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شهرام واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان خراسان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، خاوران، 17 شهریور، بین بهرامی و جعفری


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان خراسان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفتح
  ری، بین تهرانی نژاد و رقیب دوست
 • ایستگاه اتوبوس قیام
  ری، بین تهرانی نژاد و رقیب دوست
 • ایستگاه اتوبوس بازرگانان
  بزرگراه محلاتی، بین مفتاح و ادیب الممالک
 • ایستگاه اتوبوس درختی
  خاوران، جنگروی، عجب گل
 • ایستگاه اتوبوس مخبر
  بزرگراه محلاتی، نرسیده به مخبر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان خراسان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان خراسان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان خراسان ندارد.
  neshan logo