عکس داروخانه دکتر صمدی
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه دکتر صمدی (محله فاطمی، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، دکتر فاطمی، بین علیزاده و شهید اصغر میرزایی بی غش

موقعیت داروخانه دکتر صمدی در محله فاطمی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

داروخانه دکتر صمدی (داروخانه) در محله فاطمی تهران و خیابان دکتر فاطمی واقع شده است. این مکان یکی از بیست و چهار داروخانه در محله فاطمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی مهر، خانه موزه مهدی اخوان ثالث و مرکز خرید پرنیان و همچنین سالن همایش‌های وزارت کشور، بیمه ایران فاطمی، پیتزا دکتر آرین، طباخی راک و تیپاکس قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر صمدی

داروخانه دکتر صمدی را می‌توانید در شهر تهران، محله فاطمی خیابان دکتر فاطمی پیدا کنید. اگر به دنبال آدرس دقیق این داروخانه هستید، به استان تهران، تهران، دکتر فاطمی، بین علیزاده و شهید اصغر میرزایی بی غش بروید.

داروخانه دکتر صمدی یکی از داروخانه‌های خوب محله فاطمی است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. از درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های محدوده این داروخانه می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، انیستیتو پاستور ایران و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر اشاره کرد. از دیگر داروخانه‌های این محدوده می‌توان به داروخانه نرگس عبدلی ، داروخانه سبحانی و داروخانه حبیب زاده اشاره کرد. یادتان باشد که این داروخانه، داروخانه‌ای شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر صمدی برویم؟

یکی از امتیازات این داروخانه این است که شما می‌توانید برای رفتن به آنجا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس حجاب در نزدیکی داروخانه دکتر صمدی قرار دارد. اگر قصد دارید برای رسیدن به این مکان از مترو استفاده کنید، خوب است بدانید که ایستگاه مترو ميدان وليعصر در نزدیکی این داروخانه قرار دارد.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. ما در ادامه اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر صمدی را با شما به اشتراک گذاشته ایم. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، دکتر فاطمی، بین علیزاده و شهید اصغر میرزایی بی غش


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر صمدی واقع شده‌اند:

 • داروخانه نرگس عبدلی
  ولیعصر، شقایق، بین دوم و سوم
 • داروخانه سبحانی
  ولیعصر، بین حسینی راد و شقایق
 • داروخانه حبیب زاده
  ولیعصر، شقایق، بین یکم و دوم
 • داروخانه پارس
  بلوار کشاورز، بین ورنوس و عبدالله زاده
 • داروخانه دکتر غفوری
  بلوار کشاورز، بین نادری و محتشمی پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سیدمحسن طباطبایی (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر صمدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر صمدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر صمدی ندارد.
  neshan logo