info
عکس ایستگاه اتوبوس بلوار قیام - پایانه جنوب
category

ایستگاه اتوبوس بلوار قیام - پایانه جنوب محله قیام، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلوار قیام - پایانه جنوب

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس بلوار قیام - پایانه جنوب (ایستگاه اتوبوس) در محله قیام تهران و خیابان متخاوری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله قیام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری خراسان و همچنین دفتر آیت الله سیستانی در تهران، لبنیات رحمانی، درمانگاه خاتم الانبیا، فروشگاه لباس روحانیت غدیر و فروشگاه اسلامی ایرانی قدیم الاحسان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار قیام - پایانه جنوب تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس بلوار قیام - پایانه جنوب تهران، شهر تهران، محله قیام است. آدرس این ایستگاه اتوبوس قیام، متخاوری، بین نجفی و سپهری می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بلوار قیام - پایانه جنوب تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان قیام قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شهرام قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بلوار قیام - پایانه جنوب تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط zibaaa (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوار قیام - پایانه جنوب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوار قیام - پایانه جنوب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوار قیام - پایانه جنوب ندارد.
location استان تهران، تهران، قیام، متخاوری، بین نجفی و سپهری
ثبت نظر و تصویر
neshan logo