عکس ایستگاه اتوبوس بلوار قیام - پایانه جنوب
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بلوار قیام - پایانه جنوب (محله قیام، تهران)

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، قیام، 17 شهریور، متخاوری، بین نجفی و سپهری

موقعیت ایستگاه اتوبوس بلوار قیام - پایانه جنوب در محله قیام تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بلوار قیام - پایانه جنوب (ایستگاه اتوبوس) در محله قیام تهران و خیابان متخاوری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله قیام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری خراسان و همچنین دفتر آیت الله سیستانی در تهران، ایستگاه مترو مترو هفده شهریور، درمانگاه خاتم الانبیا، لبنیات رحمانی و فروشگاه لباس روحانیت غدیر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار قیام - پایانه جنوب

آدرس ایستگاه اتوبوس بلوار قیام - پایانه جنوب، شهر تهران، محله قیام خیابان متخاوری است. آدرس این ایستگاه اتوبوس قیام، 17 شهریور، متخاوری، بین نجفی و سپهری می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بلوار قیام - پایانه جنوب عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو قیام قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شهرام قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بلوار قیام - پایانه جنوب مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، قیام، 17 شهریور، متخاوری، بین نجفی و سپهری


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بلوار قیام - پایانه جنوب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رغبتی
  امیرکبیر، 17 شهریور، بین شیرازی و رغبتی
 • ایستگاه اتوبوس مخبر
  بزرگراه محلاتی، نرسیده به مخبر
 • ایستگاه اتوبوس علامه حلی
  ری، یزدی
 • ایستگاه اتوبوس صفاری
  شوش، یزدی، بین نقاد و حداد عادل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط zibaaa (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوار قیام - پایانه جنوب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوار قیام - پایانه جنوب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوار قیام - پایانه جنوب ندارد.
  neshan logo