info
عکس کباب بناب آذربایجان
category

کباب بناب آذربایجان محله کیان اباد، اهواز

کباب و حلیم‌فروشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کباب بناب آذربایجان

این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.

کباب بناب آذربایجان (کباب و حلیم‌فروشی) در محله کیان اباد اهواز و خیابان اروند واقع شده است. این کبابی یکی از هفت کباب و حلیم‌فروشی در محله کیان اباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایران زمین و همچنین داروخانه کیان آباد، دندانپزشکی نیلا، عطاری موسایی، سرزمین مای بیبی و ستاره ۳۱۳ (تنورک سوخاری سابق) قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کباب بناب آذربایجان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کباب بناب آذربایجان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کباب بناب آذربایجان ندارد.
location استان خوزستان، اهواز، اروند، بین بیستم و بیست و یکم
ثبت نظر و تصویر
neshan logo