عکس ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه (محله امامزاده عبدالله، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، فتح آبادی

موقعیت ایستگاه اتوبوس ورزشگاه در محله امامزاده عبدالله تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله امامزاده عبدالله تهران و خیابان فتح آبادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله امامزاده عبدالله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گذر گردشگری اجتماعی و همچنین باشگاه شهربانو، لنت ترمز 114 مظاهریان، بستنی بی بی، اتو گالری کیهان و ساحل بار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ورزشگاه

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس ورزشگاه است که در محله امام زاده عبدالله خیابان فتح آبادی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آیت الله سعیدی، فتح آبادی قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ورزشگاه عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، فتح آبادی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ورزشگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هاشمی
  بزرگراه آیت الله سعیدی، نرسیده به هاشمی
 • ایستگاه اتوبوس هرمزان
  شهيد بختیاری، بین هرمزان و بدرالزمان قریب
 • ایستگاه اتوبوس دامپروری
  بزرگراه متوسلیان (فتح)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ورزشگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ورزشگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ورزشگاه ندارد.
  neshan logo