info
عکس فروشگاه زنجیره ای ویوان
category

فروشگاه زنجیره ای ویوان محله بهارستان، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه زنجیره ای ویوان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

فروشگاه زنجیره ای ویوان (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله بهارستان تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سیزده فروشگاه زنجیره‌ای در محله بهارستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امیر اعلم، موزه نقاشی پشت شیشه و مجتمع تجاری اداری بهار و همچنین هتل بهار، فروشگاه نورنگار، مجتمع تجاری اداری بهار، فلافل مامان جون و رستوران برادران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو دروازه دولت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه زنجیره ای ویوان تهران

فروشگاه زنجیره ای ویوان تهران در شهر تهران، محله بهارستان، واقع شده است. فروشگاه زنجیره ای ویوان تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله بهارستان به شمار می‌رود. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، چرم سهند، فروشگاه یاران دربان چالیش و فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو هستند.

چطور به فروشگاه زنجیره ای ویوان تهران برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه زنجیره ای ویوان تهران می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس استقلال قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو سعدی که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه زنجیره ای ویوان تهران می‌باشد، پیاده شوید. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه زنجیره ای ویوان تهران زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. می‌توانید در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را ببینید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه زنجیره ای ویوان تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط M.Tanha (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 30 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه زنجیره ای ویوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 30 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه زنجیره ای ویوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه زنجیره ای ویوان ندارد.
location استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری فروشگاه زنجیره ای ویوان

شنبه 08:00 تا 21:00
یک‌شنبه 08:00 تا 21:00
دوشنبه 08:00 تا 21:00
سه‌شنبه 08:00 تا 21:00
چهارشنبه 08:00 تا 21:00
پنج‌شنبه 08:00 تا 21:00
جمعه 08:00 تا 21:00
ثبت نظر و تصویر
neshan logo