info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه حر
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه حر محله منیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه حر

ایستگاه اتوبوس مدرسه حر (ایستگاه اتوبوس) در محله منیریه تهران و خیابان کارگر جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله منیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی صبا مال و مرکز خرید صبا و همچنین آب هویج بستنی مؤذنی، میدان حر، کلینیک دندانپزشکی رویای لبخند، شرکت نوین چوب و هیوا تجارت امید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه حر تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه حر تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله منیریه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس کارگر جنوبی، بین حاتمی و صفاریان است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مدرسه حر تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو دانشگاه امام علی قرار دارد. آژانس رهنما هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه حر تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه حر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان منیریه
  ولیعصر، بین فردوس و سهیلی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه انصاری
  کارگر جنوبی، بین نورکامی و وزیری
 • ایستگاه اتوبوس انصاری
  کارگر جنوبی، بین مقربی و ژیان پناه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه حر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه حر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه حر ندارد.
  neshan logo