info
عکس بازار قند فروشان کوچک
category

بازار قند فروشان کوچک محله بازار، تبریز

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بازار قند فروشان کوچک

بازار قند فروشان کوچک (بازار و مرکز خرید) در محله بازار تبریز و خیابان شهید مطهری، حکیم، بین بلورچیلار بازاری و قند چیلر بازاری واقع شده است. این مجتمع یکی از نود و نه بازار و مرکز خرید در محله بازار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه مشروطه تبریز و بازار بزرگ تبریز و همچنین چلوکبابی حاج علی، تیمچه مظفریه، لبنیاتی حاج سلطانعلی، کافه فرش و مسجد مقبره قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده بازار قند فروشان کوچک واقع شده‌اند:

 • چهار فصل
  فلسطین، گلچین شرقی، بین یراقی و چرتاب
 • آذر گره
  جمهوری اسلامی، بعد از مدیر شهلا
 • پاساژ ایران
  امام خمینی، فردوس
 • بازار بزرگ ولیعصر
  فلکه ترمینال قدیم، شهید محققی غربی، بین ولی عصر و مهران 1
 • پاساژ الکترونیک
  شریعتی شمالی، شهید محققی غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازار قند فروشان کوچک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازار قند فروشان کوچک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازار قند فروشان کوچک ندارد.
  neshan logo