info
عکس داروخانه دکتر طیوفیون
category

داروخانه دکتر طیوفیون محله یوسف آباد، تهران

درباره‌ی داروخانه دکتر طیوفیون

داروخانه دکتر طیوفیون (داروخانه) در محله یوسف آباد تهران و خیابان اسدآبادی واقع شده است. این مکان یکی از بیست و پنج داروخانه در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بام تونل رسالت و همچنین کافه رستوران آوانی، کافه سپنج، پیتزا هات( یوسف آباد)، بستنی رضا و قنادی رضا قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر طیوفیون تهران

داروخانه دکتر طیوفیون تهران در شهر تهران، محله یوسف آباد واقع شده است. این داروخانه در آدرس دقیق استان تهران، تهران، بزرگراه کردستان، اسدآبادی، نرسیده به پنجاه و هفتم قرار دارد.

داروخانه دکتر طیوفیون تهران یکی از داروخانه‌های خوب محله یوسف آباد است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. از جمله درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی که در محدوده این داروخانه قرار دارند، می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش اشاره کرد. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه دکتر یاشار، داروخانه دکتر نجفی و داروخانه دکتر نادری وجود دارند. این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر طیوفیون تهران برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. داروخانه دکتر طیوفیون تهران در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ششم قرار دارد.

اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را به شما نشان می‌دهد. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در جدول زیر شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر طیوفیون تهران را ببینید. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر طیوفیون واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر یاشار
  خالد اسلامبولی (وزرا)، سی و دوم
 • داروخانه دکتر نجفی
  ولیعصر، شاهین، نیلو، بین چهارم و دوم
 • داروخانه دکتر نادری
  ولیعصر، سی و چهارم
 • داروخانه دکتر خاتمی مقدم
  خالد اسلامبولی (وزرا)، بعد از گاندی
 • داروخانه دکتر غلامی
  گاندی جنوبی، دوم، ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Reza Vahedi (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر طیوفیون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر طیوفیون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر طیوفیون ندارد.
  neshan logo