info
عکس لوازم التحریر
category

لوازم التحریر محله تهرانسر غربی، تهران

لوازم‌التحریر و نوشت‌افزار
5.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی لوازم التحریر

لوازم التحریر (لوازم‌التحریر و نوشت‌افزار) در محله تهرانسر غربی تهران و بلوار یاس واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه لوازم‌التحریر و نوشت‌افزار در محله تهرانسر غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اداره راهنمایی و رانندگی منطقه 21، گنج نامه تهرانسر، نانوایی سنگکی، فیکس خودرو و سوپر مارکت آزادی تهرانسر قرار گرفته است.
سایر لوازم تحریرهای که در محدوده لوازم التحریر واقع شده‌اند:

 • لوازم تحریریه محله
  (4.0)
  شاهد، رجایی، مرآتی
 • لوازم تحریر موسوی
  (5.0)
  شاهد، رجایی، بین یازدهم و بهشتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فرامرز (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم التحریر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم التحریر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم التحریر ندارد.
  neshan logo