info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه خوزستان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه خوزستان محله مشیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه خوزستان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه خوزستان (ایستگاه اتوبوس) در محله مشیریه تهران و بلوار حسینی مزینانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هفت ایستگاه اتوبوس در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ عباسیان و همچنین کافه رستوران دیدومک، فروشگاه زنجیره ای جانبو، مسجد صاحب الزمان (عج)، موسسه فنی پنگوئن و کافه لیمون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه خوزستان تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه خوزستان تهران در شهر تهران، محله مشیریه و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مدرسه خوزستان تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی مجتمع ورزشی شهدای تاکسیران قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه خوزستان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه خوزستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه خوزستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه خوزستان ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo