info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان مفرح
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان مفرح محله یاخجی آباد - رضوان، تهران

ایستگاه اتوبوس
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان مفرح

ایستگاه اتوبوس بیمارستان مفرح (ایستگاه اتوبوس) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و خیابان بهمنیار واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل ایستگاه اتوبوس در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مفرح و مرکز خرید دریای نور و همچنین شرکت مشتریان گلدیران (شعبه جنوب)، دفتر خدمات الکترونیک قضایی، فروشگاه هفت، عاملیت ایران خودرو کد 85148 (حمید احمدی) و مجموعه ورزشی سام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان مفرح تهران

ایستگاه اتوبوس بیمارستان مفرح تهران در شهر تهران، محله یاخجی آباد - رضوان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید تندگویان، بهمنیار، بین بیست و چهارم و مذهب شناس واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیمارستان مفرح تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس نوروزی کد ۱۹۳ قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان مفرح تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان مفرح واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه مه جبین
  بلوار شقایق، میثاق، بین قیصری و جهروتی زاده
 • ایستگاه اتوبوس بزرگراه
  بزرگراه شهید تندگویان، میثاق
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  بزرگراه بعثت، وفایی، بین شهرداری و فاطمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان مفرح اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان مفرح در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان مفرح ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید تندگویان، بهمنیار، بین بیست و چهارم و مذهب شناس
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo