info
عکس ایستگاه اتوبوس اول قنات
category

ایستگاه اتوبوس اول قنات محله خانه سازی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اول قنات

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس اول قنات (ایستگاه اتوبوس) در محله خانه سازی اراک و بلوار جواد الائمه، بزرگراه شهید آنجفی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله خانه سازی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آیت الله خوانساری و همچنین پارک استاد علیرضا فراهانی، طرحی نو وخوشمزه لاله زار، خودپرداز بانک رفاه کارگران، شبانه روزی کیانفرد و گیمنت نیترو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اول قنات اراک

ایستگاه اتوبوس اول قنات اراک در شهر اراک، محله خانه سازی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار جواد الائمه، بزرگراه شهید آنجفی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس اول قنات اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

آژانس بهار هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اول قنات اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اول قنات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اول قنات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اول قنات ندارد.
location استان مرکزی، اراک، بلوار جواد الائمه، بزرگراه شهید آنجفی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo