info
عکس شعبه 5 تامین اجتماعی یزد
category

شعبه 5 تامین اجتماعی یزد محله رحمت آباد بالا، حمیدیا

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شعبه 5 تامین اجتماعی یزد

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

شعبه 5 تامین اجتماعی یزد (اداره و سازمان دولتی) در محله رحمت آباد بالا حمیدیا و خیابان دشتی ۶۳ واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی آجیلی و نیکا یدک و همچنین داروخانه شبانه روزی دکتر کفیری، پیتزا فانوس، داروخانه دامپزشکی مرکزی، پارکینگ عمومی و خدمات فنی شروین قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Hasti.H.Z (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شعبه 5 تامین اجتماعی یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد شعبه 5 تامین اجتماعی یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شعبه 5 تامین اجتماعی یزد ندارد.
location استان یزد، حمیدیا، بلوار شهید دشتی، دشتی 63
ثبت نظر و تصویر
neshan logo