info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان - برگشت
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان - برگشت (محله جهانشهر، کرج)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان - برگشت

ایستگاه اتوبوس بیمارستان - برگشت (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانشهر کرج و خیابان بهارستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و سه ایستگاه اتوبوس در محله جهانشهر کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید مدنی و دهکده سبز و همچنین مطلب دکتر زرنگار، نانوایی سنگک ولیعصر، رستوران چاشنی، املاک پرنیان و فیزیوتراپی و آب درمانی آسیا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان - برگشت کرج

در شهر کرج، محله جهانشهر ، ایستگاه اتوبوس بیمارستان - برگشت کرج قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بهارستان، بین ترانه و مهران قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان - برگشت کرج عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از کرج دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو طالقانی قرار گرفته است. همچنین تاکسی سرویس سمندسیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بیمارستان - برگشت کرج، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان - برگشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارکینگ
  شهید بهشتی، شهید بهشتى
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  بلوار مولانا، حاجی آباد، بین ایزدیار و بهار
 • ایستگاه اتوبوس چهارصد دستگاه
  شهید بهشتى
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان - برگشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان - برگشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان - برگشت ندارد.
  neshan logo