info
عکس ایستگاه اتوبوس کیان
category

ایستگاه اتوبوس کیان (محله ورزشگاه آزادی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کیان

ایستگاه اتوبوس کیان (ایستگاه اتوبوس) در محله ورزشگاه آزادی تهران و خیابان جهاد شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله ورزشگاه آزادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید صدرا و همچنین پارک شهرک صدرا، نان فانتزی صدرا، آرایشگاه هادی فیس آف، زمین چمن مصنوعی طاها و ایستگاه اتوبوس ایلیا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کیان تهران

ایستگاه اتوبوس کیان تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله ورزشگاه آزادی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه علامه جعفری، جهاد شمالی، نزدیک به تقاطع دوم شهرک واقع شده است. ایستگاه اتوبوس کیان تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی صدرا تاکسی قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کیان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آفتاب
  بلوار علی دایی
 • ایستگاه اتوبوس CNG
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، شهید علیمرادی، بین کوچکی منش و ملک قاسمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کیان ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه علامه جعفری، جهاد شمالی، نزدیک به تقاطع دوم شهرک
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo