info
عکس ایستگاه اتوبوس ستایش
category

ایستگاه اتوبوس ستایش محله ورزشگاه آزادی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ستایش

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس ستایش (ایستگاه اتوبوس) در محله ورزشگاه آزادی تهران و خیابان جهاد شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله ورزشگاه آزادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اعصاب و روان ایرانیان، خانه موزه شهید مهدی پور و مرکز خرید صدرا و همچنین دمنوش نیوشا، دبستان و پیش دبستانی دخترانه سما ۲، دفتر اسناد رسمی 254 طباطبائی، دندانپزشکی دکتر عماد رفعتیان و املاک پارسیس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ستایش تهران

ایستگاه اتوبوس ستایش تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله ورزشگاه آزادی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در حسن یزدانی، جهاد شمالی واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ستایش تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی صدرا تاکسی واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ستایش تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس ستایش


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ستایش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ستایش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ستایش ندارد.
location استان تهران، تهران، حسن یزدانی، جهاد شمالی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo