عکس ایستگاه اتوبوس ستایش
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ستایش (محله ورزشگاه آزادی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، حسن يزداني، جهاد شمالی، بعد از خلیلی

موقعیت ایستگاه اتوبوس ستایش در محله ورزشگاه آزادی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ستایش (ایستگاه اتوبوس) در محله ورزشگاه آزادی تهران و خیابان جهاد شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله ورزشگاه آزادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اعصاب و روان ایرانیان، خانه موزه شهید مهدی پور و مرکز خرید صدرا و همچنین دفتر خدمات الکترونیک قضایی، دمنوش نیوشا، المپیا سنتر، املاک پارسیس و دبستان و پیش دبستانی دخترانه سما ۲ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ستایش

ایستگاه اتوبوس ستایش یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله ورزشگاه آزادی خیابان جهاد شمالی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در حسن يزداني، جهاد شمالی، بعد از خلیلی واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ستایش عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی صدرا تاکسی واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ستایش و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، حسن يزداني، جهاد شمالی، بعد از خلیلی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ستایش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ساحل
  بلوار علی دایی
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه ارم
  دهکده المپیک، زیبادشت، بین مرودشت و میدان لاله
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام رضا
  دهکده المپیک، زیبادشت
 • ایستگاه اتوبوس CNG
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، شهید علیمرادی، بین کوچکی منش و ملک قاسمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ستایش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ستایش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ستایش ندارد.
  neshan logo