info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه زرین خواه شرقی
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه زرین خواه شرقی محله مشیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه زرین خواه شرقی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه زرین خواه شرقی (ایستگاه اتوبوس) در محله مشیریه تهران و خیابان زرین خواه شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شنبه بازار مشیریه و همچنین ایران یدک، تاپ سرویس امیر، رستوران سوگل مشیریه، بستنی حاج ولی و سرای محله مشیریه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه زرین خواه شرقی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس مدرسه زرین خواه شرقی تهران، شهر تهران، محله مشیریه است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، بین سازمان آب و سلیمی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه زرین خواه شرقی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه زرین خواه شرقی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس مدرسه زرین خواه شرقی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه زرین خواه شرقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه زرین خواه شرقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه زرین خواه شرقی ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، بین سازمان آب و سلیمی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo