info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه خردمند
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه خردمند محله مشیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه خردمند

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه خردمند (ایستگاه اتوبوس) در محله مشیریه تهران و خیابان سازمان آب واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و پنج ایستگاه اتوبوس در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک بنفشه، سرای محله مشیریه، فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه مشریه مطلبی، شهدای گمنام و سوپر مارکت برادران کامکار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه خردمند تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه خردمند تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله مشیریه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، سازمان آب، بین چهاردهم و قره شیدان است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه خردمند تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه خردمند تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه خردمند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه خردمند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه خردمند ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، سازمان آب، بین چهاردهم و قره شیدان
ثبت نظر و تصویر
neshan logo