info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد محله مشیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد (ایستگاه اتوبوس) در محله مشیریه تهران و خیابان سازمان آب واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و شش ایستگاه اتوبوس در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شیشه بری فراهانی، مسجد امام حسن مجتبی (ع)، رستوران نمکدون، زغال فروشی ثنایی و خرازی شبنم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله مشیریه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، سازمان آب، بین کجوری و فرخی امندی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی مجتمع ورزشی شهدای تاکسیران قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، سازمان آب، بین کجوری و فرخی امندی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo