info
عکس فروشگاه زنجیره ای جانبو
category

فروشگاه زنجیره ای جانبو اصفهان

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه زنجیره ای جانبو

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

فروشگاه زنجیره ای جانبو (فروشگاه زنجیره‌ای) در اصفهان و خیابان عسگریه واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رزلند پروین و همچنین گز و شیرینی نگار اصفهان، رستوران شازده کباب عالی، هایپر مارکت گلستان، جوجه ذغالی مشتاق و فیزیوتراپی مهر صادق قرار گرفته است.

درباره فروشگاه زنجیره ای جانبو اصفهان

فروشگاه زنجیره ای جانبو اصفهان در محله عسگریه شهر اصفهان، در قرار دارد. فروشگاه زنجیره ای جانبو اصفهان یکی از فروشگاه‌های خوب محله عسگریه است. جانبو 2362، فروشگاه افق کوروش و فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه زنجیره ای جانبو اصفهان برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه زنجیره ای جانبو اصفهان را انتخاب کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بهار آزادی قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم به فروشگاه زنجیره ای جانبو اصفهان رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه زنجیره ای جانبو اصفهان دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط davidDF (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 21 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه زنجیره ای جانبو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 21 دی ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه زنجیره ای جانبو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه زنجیره ای جانبو ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، عسگریه، بین طالقانی و گلستان
ثبت نظر و تصویر
neshan logo