info
عکس فروشگاه افق کوروش
category

فروشگاه افق کوروش اصفهان

درباره‌ی فروشگاه افق کوروش

فروشگاه افق کوروش (فروشگاه زنجیره‌ای) در اصفهان و خیابان شیخ طوسی غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید چندمنظوره و همچنین مسجد قبا، شهر گل، داروخانه صحت، آجیل و خشکبار امیر و قرض الحسنه انصار المهدی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه افق کوروش اصفهان

فروشگاه افق کوروش اصفهان در شهر اصفهان، محله عطار نیشابوری، واقع شده است. فروشگاه افق کوروش اصفهان یکی از فروشگاه‌های خوب محله عطار نیشابوری است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش ، فروشگاه افق کوروش و فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه افق کوروش اصفهان برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه افق کوروش اصفهان را انتخاب کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بنفشه قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم به فروشگاه افق کوروش اصفهان مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه افق کوروش اصفهان تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد فروشگاه افق کوروش

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کیان
  جمعه 20 آبان ماه 1401

  خرید با کمی تخفیف

 • avatar
  گرگ پادشاه
  سه شنبه 25 بهمن ماه 1401

  قیمت مناسب و با تخفیف دار بود اجناس


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه افق کوروش واقع شده‌اند:

 • فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش
  پروین اعتصامی، بین دوازده متری شهید بهشتی و شهید پرویز فرجی
 • فروشگاه افق کوروش
  عطار نیشابوری، ارشاد
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  شیخ طوسی غربی، بین شهید مطلبی فشارکی و شهید علی مالکی
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه
  (3.7)
  بزرگراه شهید اردستانی، محیط زیست، 16 متری حکیم اسدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 25 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه افق کوروش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 25 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه افق کوروش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه افق کوروش ندارد.
  neshan logo