info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان گودرز
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان گودرز یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان گودرز

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس بیمارستان گودرز (ایستگاه اتوبوس) در یزد و خیابان سلمان فارسی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان موقوفه گودرز، آب انبار رستم گیو، موزه اسناد و نسخ خطی و مرکز پینگ پنگ یزد و همچنین مهمانسرای سنتی سروش، اقامتگاه بومگردی گلکار، آش و حلیم کاکو شیرازی، لوازم خیاطی و خرازی حق اللهی و حسینیه نظرکرده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان گودرز یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس بیمارستان گودرز یزد، شهر یزد، محله محله گازرگاه است. این ایستگاه اتوبوس در سلمان فارسی، بین گلکار و سلمان فارسی 46 واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان گودرز یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین تاکسی تلفنی پردیس را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 14 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان گودرز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان گودرز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان گودرز ندارد.
location استان یزد، یزد، سلمان فارسی، بین گلکار و سلمان فارسی 46
ثبت نظر و تصویر
neshan logo