info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه
category

ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه محله ایرانشهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه (ایستگاه اتوبوس) در محله ایرانشهر یزد و خیابان مطهری ۲۲ واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله ایرانشهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار کاغذی و همچنین شیرینی سرای گل یاس، اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد، تاکسی تلفنی همراز، فروشگاه تجدد و پیتزا مجید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه یزد، شهر یزد، محله ایرانشهر است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مطهری، مطهری 22 می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی سینا سیر واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه ندارد.
location استان یزد، یزد، بلوار مطهری، مطهری 22
ثبت نظر و تصویر
neshan logo