info
عکس بیمارستان حیدری
category

بیمارستان حیدری محله شیخ هادی، تهران

درباره‌ی بیمارستان حیدری

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

بیمارستان حیدری (بیمارستان) در محله شیخ هادی تهران و خیابان نوفل لوشاتو واقع شده است. این مرکز درمانی یکی از سه بیمارستان در محله شیخ هادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سورنا، خانه موزه هایده چنگیزیان و مجتمع تجاری نگین امیر اکرم و همچنین فروشگاه رفاه، موبایل فیکس، آموزشگاه فن آموزان، فروشگاه ال جی مرکزی مهرگان و کافی نت سایبر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز درمانی به ایستگاه مترو تئاتر شهر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس بیمارستان حیدری تهران

بیمارستان حیدری تهران در شهر تهران محله شیخ هادی قرار گرفته است.برای رسیدن به این بیمارستان باید به آدرس دقیق استان تهران، تهران، ولیعصر، نوفل لوشاتو، بین رازی و زیبا بروید. اگر اطلاعات خاصی در مورد بیمارستان حیدری تهران می‌خواهید، می‌توانید با شماره تلفن آن 02166408940 تماس بگیرید.

بیمارستان حیدری تهران یکی از مراکز درمانی خوب محله شیخ هادی است.خدمات بسیاری در این بیمارستان به بیماران ارائه می‌شود. داروخانه نقاش زاده، داروخانه دکتر شمایل مددی و داروخانه دکتر پانیذ میری داروخانه‌هایی هستند که در اطراف این بیمارستان قرار دارند.درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های دیگری مانند بیمارستان بقیه الله الاعظم نیز در نزدیکی بیمارستان حیدری تهران قرار گرفته‌اند.

چطور به بیمارستان حیدری تهران برویم؟

با استفاده از حمل‌ونقل عمومی شما می‌توانید به‌راحتی به بیمارستان حیدری تهران بروید. ایستگاه اتوبوس فلسطین در نزدیکی این بیمارستان قرار دارد. ایستگاه مترو تئاتر شهر هم در نزدیکی بیمارستان حیدری تهران قرار دارد.برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به این بیمارستان، شما می‌توانید از اپلیکیشن مسیریاب نشان کمک بگیرید. شما می‌توانید روی اپلیکیشن نشان، نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را هم بخوانید. در نشان اطلاعات دقیق این مکان را می‌توانید ببینید و از مسیریابی پیاده، با اتوبوس یا مترو به این بیمارستان هم باخبر شوید.

در ادامه، می‌توانید تصاویری از بیمارستان حیدری تهران را مشاهده کنید. اگر به این بیمارستان مراجعه کردید، نظر خود را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پدرام (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیمارستان حیدری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد بیمارستان حیدری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیمارستان حیدری ندارد.
location استان تهران، تهران، ولیعصر، نوفل لوشاتو، بین رازی و زیبا
ثبت نظر و تصویر
neshan logo