info
عکس افق کوروش
category

افق کوروش محله شهر صنعتی، اراک

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی افق کوروش

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

افق کوروش (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله شهر صنعتی اراک و خیابان شقایق واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه زنجیره‌ای در محله شهر صنعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری اطلس و همچنین نانوایی سنگکی، فروشگاه ماشین سازی، کافی شاپ، بانک مسکن و دبیرستان غیر دولتی حضرت زینب قرار گرفته است.

درباره فروشگاه افق کوروش اراک

فروشگاه افق کوروش اراک در محله شهر صنعتی شهر اراک، در قرار دارد. فروشگاه افق کوروش اراک یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله شهر صنعتی است. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند فروشگاه افق کوروش، فروشگاه رفاه و شرکت تعاونی مصرف کارکنان ایرالکو قرار دارند.

چطور به فروشگاه افق کوروش اراک برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه افق کوروش اراک را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مجتمع الماس قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه افق کوروش اراک مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را می‌توانید در ادامه ببینید. اگر از فروشگاه افق کوروش اراک تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط saeed (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ چهارشنبه 27 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی افق کوروش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 27 دی ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد افق کوروش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه افق کوروش ندارد.
location استان مرکزی، اراک، جهان پناه، شقایق، بین گلگون 1 و 2
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری افق کوروش

شنبه 08:00 تا 22:30
یک‌شنبه 08:00 تا 22:30
دوشنبه 08:00 تا 22:30
سه‌شنبه 08:00 تا 22:30
چهارشنبه 08:00 تا 22:30
پنج‌شنبه 08:00 تا 22:30
جمعه 08:00 تا 22:30
ثبت نظر و تصویر
neshan logo