info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی محله بعثت، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی (ایستگاه اتوبوس) در محله بعثت یزد و خیابان شهید رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله بعثت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه امامزاده جعفر(ع) و پاساژ موسوی و همچنین هتل ساباط یزد، مجتمع تجاری میلاد نور، گروه تجهیزات آشپزخانه های صنعتی پویا صنعت، قهوه خانه و مطب دکتر مهدی عسکر فراشاه (طب سنتی) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی یزد

ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی یزد در شهر یزد، محله بعثت و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید رجایی، بین مسجد علی اصغر و امام موسی کاظم می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی سینا سیر قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی ندارد.
location استان یزد، یزد، شهید رجایی، بین مسجد علی اصغر و امام موسی کاظم
ثبت نظر و تصویر
neshan logo