info
عکس بانک سپه شعبه دانشگاه هوایی
category

بانک سپه شعبه دانشگاه هوایی محله شمشیری، تهران

بانک
5.0
1 رای

درباره‌ی بانک سپه شعبه دانشگاه هوایی

بانک سپه شعبه دانشگاه هوایی (بانک) در محله شمشیری تهران و خیابان ندیم خواه واقع شده است. این مکان یکی از پنج بانک در محله شمشیری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران خان سالار، دندانپزشکی دکتر احمد نامور، نمایندگی فرش ساوین، داروخانه دکتر ویسی و نان فانتزی تک قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک سپه شعبه دانشگاه هوایی تهران

یکی از بانک‌های شهر تهران بانک سپه شعبه دانشگاه هوایی تهران است که در محله شمشیری، قرار دارد. بانک سپه شعبه دانشگاه هوایی تهران یکی از بانک‌های خوب محله شمشیری است که خدمات موردنیاز شما را ارائه می‌دهد. در محدوده این بانک، بانک‌های دیگری هم هستند که از بین آن‌ها می‌توان به بانک دی ، بانک مسکن و بانک ملی اشاره کرد. این بانک از طریق خودپرداز هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک سپه شعبه دانشگاه هوایی تهران برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی به شما کمک می‌کنند که راحت‌تر به این بانک بروید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک سپه شعبه دانشگاه هوایی تهران ایستگاه اتوبوس پل ساوه می‌باشد.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید از بهترین مسیر به این بانک بروید. علاوه بر این، شما می‌توانید اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. مواردی چون آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که نشان در اختیار شما می‌گذارد. یادتان باشد در صورتی که به بانک سپه شعبه دانشگاه هوایی تهران مراجعه کردید، تجربه خودتان را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

در ادامه، اطلاعات دقیق بانک سپه شعبه دانشگاه هوایی تهران را برای شما قرار داده‌ایم. همچنین سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را در ادامه می‌بینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک سپه شعبه دانشگاه هوایی واقع شده‌اند:

 • بانک دی
  شمشیری، بین عاشق معلا و امام جعفر صادق
 • بانک مسکن
  شمشیری، بین نوروزی و دانشگاه هوایی
 • بانک ملی
  (3.0)
  شمشیری، بین حیدری و رعنایی
 • بانک سپه
  (2.0)
  شمشیری
 • بانک سینا
  (4.0)
  شمشیری، بین مسیح خواه و مدد پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط farhad (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک سپه شعبه دانشگاه هوایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک سپه شعبه دانشگاه هوایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک سپه شعبه دانشگاه هوایی ندارد.
  neshan logo