info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان استقلال
category

ایستگاه اتوبوس میدان استقلال محله شهید فرامرز عباسی، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان استقلال

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس میدان استقلال (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید فرامرز عباسی مشهد و بزرگراه آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله شهید فرامرز عباسی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری و پاساژ بازارگاه و همچنین دبیرستان دوره اول پارسا، کباب مجید، فست فود 360، ثامن بار و کالای ایمنی ایمن تاپ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان استقلال مشهد

ایستگاه اتوبوس میدان استقلال مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله شهید فرامرز عباسی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه آزادی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان استقلال مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شبانه روزی خزر واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان استقلال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان استقلال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان استقلال ندارد.
location استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه آزادی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo