info
عکس ایستگاه اتوبوس فلکه اول
category

ایستگاه اتوبوس فلکه اول (محله رجایی شهر (گوهردشت)، کرج)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلکه اول

ایستگاه اتوبوس فلکه اول (ایستگاه اتوبوس) در محله رجایی شهر (گوهردشت) کرج و خیابان آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و پنج ایستگاه اتوبوس در محله رجایی شهر (گوهردشت) کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی واقعیت مجازی نیکامال، موزه خصوصی و تخصصی تمبر یکتا و مجتمع تجاری چچلاس و همچنین سینما ساویز، فست فود بیست، طباخی عمو فرهاد، هایپر می و آقای فرش شعبه گوهردشت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه اول کرج

ایستگاه اتوبوس فلکه اول کرج را می‌توانید در شهر کرج، محله رجایی شهر (گوهردشت) پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس آزادی، بین دوم فاز 1 و فلکه اول گوهردشت است. برای دسترسی به نقاط مختلف کرج، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فلکه اول کرج عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی بهنام را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فلکه اول کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه اول واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد - برگشت
  آزادی، بین هشتم فاز 1 و نهم فاز 1
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای سه باندی _ بر
  بلوار آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه اول اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه اول در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه اول ندارد.
  neshan logo