info
عکس ایستگاه اتوبوس بین خ 2 و -3 برگشت
category

ایستگاه اتوبوس بین خ 2 و -3 برگشت (محله رجایی شهر (گوهردشت)، کرج)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بین خ 2 و -3 برگشت

ایستگاه اتوبوس بین خ 2 و -3 برگشت (ایستگاه اتوبوس) در محله رجایی شهر (گوهردشت) کرج و خیابان آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و پنج ایستگاه اتوبوس در محله رجایی شهر (گوهردشت) کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی واقعیت مجازی نیکامال، موزه خصوصی و تخصصی تمبر یکتا و مجتمع تجاری چچلاس و همچنین آموزشگاه پیکسل، فست فود پاپریکا، پاساژ گوهران، آموزشگاه زبان ایرنمهر و کفش ملی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بین خ 2 و -3 برگشت کرج

ایستگاه اتوبوس بین خ 2 و -3 برگشت کرج را می‌توانید در شهر کرج، محله رجایی شهر (گوهردشت) پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در آزادی، بین سوم فاز 2 و چهارم فاز 2 قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بین خ 2 و -3 برگشت کرج عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از کرج دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی بهنام را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بین خ 2 و -3 برگشت کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بین خ 2 و -3 برگشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سوم داریوش
  قائم - داریوش، بین قائم 3 و زبیدی
 • ایستگاه اتوبوس بانک رفاه
  بلوار آزادی، بعد از گلایل
 • ایستگاه اتوبوس خ بین 10 و 11
  آزادی، بین بلوار شکوهی و دهم فاز 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بین خ 2 و -3 برگشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بین خ 2 و -3 برگشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بین خ 2 و -3 برگشت ندارد.
  neshan logo