info
عکس ایستگاه اتوبوس بین خ 5 و 6
category

ایستگاه اتوبوس بین خ 5 و 6 محله رجایی شهر (گوهردشت)، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بین خ 5 و 6

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس بین خ 5 و 6 (ایستگاه اتوبوس) در محله رجایی شهر (گوهردشت) کرج و خیابان آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله رجایی شهر (گوهردشت) کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری گلستان و همچنین فست فود پاپریکا، هایپر مارکت اسکار، بوستان آزادی، موسسه زبان زمر و آموزشگاه زبان ایرنمهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بین خ 5 و 6 کرج

ایستگاه اتوبوس بین خ 5 و 6 کرج در شهر کرج، محله رجایی شهر (گوهردشت) و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در آزادی، بین ششم فاز 1 و پنجم فاز 2 قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بین خ 5 و 6 کرج عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف کرج بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی بهنام قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بین خ 5 و 6 کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بین خ 5 و 6 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بین خ 5 و 6 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بین خ 5 و 6 ندارد.
location استان البرز، کرج، آزادی، بین ششم فاز 1 و پنجم فاز 2
ثبت نظر و تصویر
neshan logo